Naše projekty:

Skip Navigation Links
Projekty naší společnosti
Projekty spolufinancované EU

ARTRITIN plus


S chondroitinem, glukosaminem, MSM a dalšími biologicky aktivními látkami.
Doplněk stravy v tabletách.

ARTRITIN PLUS je kombinovaný přípravek obsahující unikátní komplex účinných bioaktivních látek.
Obsahuje zejména chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM. Tyto biologicky aktivní látky spolu s hydrolyzovaným kolagenem, minerálními látkami, flavonoidy a vitaminy pomáhají regeneraci a tvorbě a kloubní chrupavky, šlach a vazivové tkáně.
Kromě toho mají tyto látky příznivý vliv i na zlepšení struktury vlasů, pevnosti nehtů a elasticity kůže.

ARTRITIN PLUS obsahuje vyvážený komplex minerálních látek, vitaminů a flavonoidů. Tento komplex nejen pomáhá v obnově a síťování kloubní chrupavky, ale současně působí i jako účinný antioxidant. Antioxidanty pomáhají organizmu snižovat riziko vzniku rakovinového bujení. Unikátní vazba minerálních látek na organický nosič zajišťuje jejich velmi vysokou biovyužitelnost v organizmu.
Ve výrobku obsažený vitamin C spolu s výtažkem z červených vinných hroznů působí pozitivně na snižování cholesterolu v krvi a tím i snižuje riziko srdečních a cévních onemocnění. Přítomnost selenu v součinnosti s dalšími látkami navíc zvyšuje účinnost imunitního systému a odolnost organizmu vůči virovým a bakteriálním onemocněním.

Doporučené dávkování: 6 tablet.

Návod k použití: 2x denně tři tablety polknout a zapít

Složení: MSM (methylsulfonylmethan), glukosamin sulfát, hydrolyzovaný kolagen, minerální směs (železo, molybden, vápník, zinek, fosfor, mangan, měď, hořčík), flavonoidový komplex z červených vinných hroznů, hydroxid hořečnatý, chondroitin sulfát, hydroxid vápenatý, kyselina L-askorbová, směs vitaminů (niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12 ), organicky vázaný selen, bór a křemík, L-lyzin, NADH, tabletovací přísada stearan hořečnatý.

Hmotnost: 130,2g 

Skip Navigation Links
| Domů
| FF Servis
| Kariga
| Kalendář akcí
| Nabízíme
| Kontakt


Naši partneři:
Odkazy na naše dlouhodobé partnery

Skip Navigation Links
Artrocentrum ortopedie spol. s r.o.
Aura VITAL spol. s r.o.
Lenka Filipidisová
Mirba - Mgr. Miroslav Bašus
Klub Global 3000 - Petr Michálek
Simply You - Pharmaceuticals a.s.
SAPERE, spol. s r.o.