Naše projekty:

Skip Navigation Links
Projekty naší společnosti
Projekty spolufinancované EU

Central Trio


S vlákninou, laktogenním mikroflórou, vitaminy, stopovými prvky a rostlinnými extrakty.
Doplňek stravy se sladidlem v prášku

CENTRAL TRIO je komplexní ochranný a podpůrný doplněk stravy. Svým unikátním složením působí na podporu zažívacího ústrojí a metabolizmu organizmu.

Kombinace rozpustných vláknin, společně s přátelskou laktogenní mikroflórou je ideální podpora a ochrana zažívacího ústrojí. Použitá kombinace složek výrobku působí zejména na odvod škodlivých látek a vstřebávání živin. Použité spektrum vitaminů a minerálních látek spolu s flavonoidy působí nejen jako vysoce účinná antioxidační ochrana, ale současně podporuje základní metabolické funkce buněk. Doplnění výrobku o přírodní imunomudulátor Servisin a L- karnosin pomáhá nejen v regulaci funkce imunitního systému, ale i při metabolizmu kyslíku v buňkách. CENTRAL TRIO je koncipován tak, aby se účinky jednotlivých složek při podpoře optimální funkce organizmu vzájemně podporovaly.

CENTRAL TRIO je sestaven jako vysoce biologicky aktivní prostředek pro denní podporu a ochranu organizmu.

Doporučené dávkování: 8g (dvě čajové lžičky) výrobku denně.

Návod k použití: 2x denně 4g do 200ml vody. Koncentrát ihned důkladně rozmíchejte ve studené vodě a nechte před konzumací několik minut odstát.

Výrobce doporučuje konzumovat první dávku (4g/200ml vody) v ranních hodinách, nejlépe těsně před snídaní. Druhou dávku nejlépe k odpolední svačině nebo podle chuti. Mezidobí mezi dávkami by mělo být alespoň 6 hodin.

Složení: kyselina citronová, směs rozpustných vláknin (pšeničná vláknina, vláknina z kořene čekanky, carboxymethylcellulose), vysoce biologicky aktivní komplex minerálních látek a stopových prvků s vitaminy a hydrolyzovaným kolagenem (vitamin C, vápník, fosfor, hořčík, niacin, zinek, vitamin E, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, železo, mangan, kyselina listová, selen, trojmocný chrom-vhodný pro tvorbu glukózového tolerančního faktoru, jod, měď, biotin, molybden, vitamin D, vitamin B12), aroma, laktogenní kultura (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum) se startovacím komplexem Aktiferm, sladidlo Aspartam, barviva betakarotén a červená řepa, rostlinné extrakty (Ginkgo biloba, černý čaj), L-karnosin, zahušťující látka xanthan, koncentrát aminokyselin a peptidů Servisin.

Hmotnost: 240 g

Skip Navigation Links
| Domů
| FF Servis
| Kariga
| Kalendář akcí
| Nabízíme
| Kontakt


Naši partneři:
Odkazy na naše dlouhodobé partnery

Skip Navigation Links
Artrocentrum ortopedie spol. s r.o.
Aura VITAL spol. s r.o.
Lenka Filipidisová
Mirba - Mgr. Miroslav Bašus
Klub Global 3000 - Petr Michálek
Simply You - Pharmaceuticals a.s.
SAPERE, spol. s r.o.