Naše projekty:

Skip Navigation Links
Projekty naší společnosti
Projekty spolufinancované EU

Mobilart


doplňkový přípravek s kolagenem, minerálními látkami a vitaminem C na ochranu a regeneraci kloubů
Doplněk stravy se sladidlem v prášku

Mobilart je speciální přípravek, jehož složky pomáhají při regeneraci chrupavek kloubů. Složky přípravku podporují zlepšení pohybu kloubů a zlepšují kvalitu nehtů, vlasů a pokožky.
Mobilart je bílkovinný hydrolyzát s vysokým obsahem aminokyselin, doplněný o minerální látky a stopové prvky, které jsou pro hladkou funkci pohybového ústrojí nezbytné. Jsou to zejména vápník, hořčík, křemík a bór.
Unikátní kombinace a úprava složek s důrazem na jejich plnou využitelnost, pomáhá nahradit úbytek kolagenu způsobený stárnutím, sportem nebo velkou zátěží.

Doporučené dávkování: 12 g (2 čajové lžičky) v 0,4 l pitné vody 1 x denně.

Návod k použití: Rozmícháním 12 g (tj. dvou vrchovatých čajových lžiček) v 0,4 litru pitné vody získáme chutný regenerační nápoj určený na ochranu vašeho pohybového ústrojí.
Přípravek je určen k průběžné konzumaci. Doporučujeme tříměsíční kůru, s možným opakováním po dvou až třech měsících. Přípravek je možno užívat i v poloviční denní dávce.

Složení: hydrolyzovaný kolagen, kyselina citronová, mléčná bílkovina-syrovátka, biologicky vázané minerální látky (hořčík, křemík, vápník, bór), kyselina askorbová, aroma, sladidlo (E951).

Hmotnost: 350 g

Skip Navigation Links
| Domů
| FF Servis
| Kariga
| Kalendář akcí
| Nabízíme
| Kontakt


Naši partneři:
Odkazy na naše dlouhodobé partnery

Skip Navigation Links
Artrocentrum ortopedie spol. s r.o.
Aura VITAL spol. s r.o.
Lenka Filipidisová
Mirba - Mgr. Miroslav Bašus
Klub Global 3000 - Petr Michálek
Simply You - Pharmaceuticals a.s.
SAPERE, spol. s r.o.