Naše projekty:

Skip Navigation Links
Projekty naší společnosti
Projekty spolufinancované EU

Neo Life


kombinovaný vitaminový přípravek s enzymy
Doplněk stravy v tabletách.

NEO LIFE je určen k metabolické podpoře přeměny toxického homocysteinu na neškodné látky.
Obsah kyseliny listové a vitaminů B2, B6 a B12 ve výrobku respektuje biologickou potřebu pro fyziologickou metabolizaci homocysteinu.
Je obecně známo, že vysoká hladina homocysteinu v organizmu má za následek mnoho závažných zdravotních problémů, včetně nádorových onemocnění.

NEO LIFE obsahuje složky, které umožňují obnovu poškozených enzymů, podporují metabolizaci homocysteinu. Vysoký obsah vitaminu B12 výrazně podporuje vlastní imunitu organizmu. Spolu s vitaminy, enzymy a přirozenou střevní mikroflórou obsahuje NEO LIFE ještě doplňkové biologicky aktivní látky.

Doporučené dávkování: Obvykle 3 tablety denně.

Návod k použití: Podle potřeby, nejlépe tak, že doporučenou denní dávku rozdělíme do dvou dávek, konzumovaných ráno a večer. Ráno konzumujeme jednu a večer dvě tablety. Polknout a zapít.

Složení: obilní klíčky, sladkovodní řasa Chlorella, bramborové škroby, vitamin B12, směs mikrobiálních kultur (Lactobacillus acidophilus, Bifidobactérim bifidum, Streptococcus laktis), vitamin B6, vitamin B2, kyselina listová, koncentrát aminokyselin a peptidů Servisin, tabletovací přísada oxid křemičitý. Výrobek neobsahuje chuťové látky, cukr ani konzervační činidla.

Hmotnost: 46,2 g

Skip Navigation Links
| Domů
| FF Servis
| Kariga
| Kalendář akcí
| Nabízíme
| Kontakt


Naši partneři:
Odkazy na naše dlouhodobé partnery

Skip Navigation Links
Artrocentrum ortopedie spol. s r.o.
Aura VITAL spol. s r.o.
Lenka Filipidisová
Mirba - Mgr. Miroslav Bašus
Klub Global 3000 - Petr Michálek
Simply You - Pharmaceuticals a.s.
SAPERE, spol. s r.o.