Naše projekty:

Skip Navigation Links
Projekty naší společnosti
Projekty spolufinancované EU

PRO KLOUB


podpůrný a ochranný přípravek se štěpeným kolagenem, glukosaminem, chondroitinem a šestnácti vitaminy a minerály.
Doplňek stravy se sladidlem v prášku.

Suroviny ve výrobku obsažené přispívají k regeneraci kloubního kolagenu a zpomalení artrotických procesů. Doplněk stravy PRO KLOUB obsahuje hluboce štěpený kolagen, který snadno prochází stěnou zažívacího traktu do krevního oběhu. Glukosamin spolu s chondroitinem podporují růst a stavbu kloubní chrupavky.
Kolagen, který je obsažen v kloubní chrupavce je základní podmínkou správné hybnosti kloubů. Její obnovení zlepšuje kloubní hybnost, zajišťuje výživu kloubu a ve svém důsledku eliminuje zdroje artrotické bolesti.
Na obnovu hybnosti mají pozitivní vliv zejména peptidy a polypeptidy kolagenu spolu se stopovými prvky. To neplatí pouze pro vytváření a obnovu kolagenových substancí v kloubech, ale zároveň se zapojením těchto látek do metabolizmu výrazně zlepšuje kvalita vlasů, nehtů a pokožky.

Doporučené dávkování: 11 g ( t.j. 2 plné čajové lžičky ) v 0,4 litru pitné vody za den. Požadovaného výsledku dosáhneme nejlépe pravidelnou denní konzumací.

Návod k použití: Rozmícháním cca 11 g (tj. 2 čajové lžičky) přípravku v 0,4 litru pitné vody získáme lahodný nápoj.

Složení: hydrolyzovaný kolagen, kyselina citronová, glukosamin sulfát, kyselina L-askorbová, biologicky vázané minerální látky (hořčík, vápník, křemík a bór), směs minerálů (oxid vápenatý a hořečnatý, fosforečnan vápenatý), aroma, rostlinný extrakt (bifido-aktivátor) Inulín, chondroitin sulfát, barviva, sladidlo sucraloza, směs vitaminů (vitamin E, niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12), esenciální aminokyselina lyzin.

Hmotnost: 350 g

Skip Navigation Links
| Domů
| FF Servis
| Kariga
| Kalendář akcí
| Nabízíme
| Kontakt


Naši partneři:
Odkazy na naše dlouhodobé partnery

Skip Navigation Links
Artrocentrum ortopedie spol. s r.o.
Aura VITAL spol. s r.o.
Lenka Filipidisová
Mirba - Mgr. Miroslav Bašus
Klub Global 3000 - Petr Michálek
Simply You - Pharmaceuticals a.s.
SAPERE, spol. s r.o.