Naše projekty:

Skip Navigation Links
Projekty naší společnosti
Projekty spolufinancované EU

Vitavláknina XXL


Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s aktivní mikroflorou, doplněnou o sladkovodní řasu Chlorella a ostatní biologicky aktivní látky.
Doplněk stravy v tabletách.

Vitavláknina XXL je speciálně připravená směs rozpustných a nerozpustných vláknin obohacená o aktivní mikrofloru a další biologicky aktivní látky. Vhodnou kombinací jednostlivých složek a použitou technologií jejich úpravy bylo dosaženo specifického vlivu na rozpouštění usazenin v tlustém střevě. Kromě toho je přípravek koncipován tak, že dokáže uvolněné škodlivé látky spolu se škodlivinami obsaženými v potravě bez rizika vyvézt z organizmu. Vitavláknina XXL je velice účinný pomocník zlepšující funkci střev, využití potřebných látek z potravy a napomáhající ochranně trávicího traktu před karcinogenními látkami.

Doporučené dávkování: 6 až 12 tablet (á 0,6g) denně, 2 až 4 tablety ke každému jídlu

Návod k použití: tablety zapít dostatečným množstvím vody

Složení: směs nerozpustných vláknin (jablečná vláknina, mycélium, mikrokrystalická celulóza), směs rozpustných vláknin (extrakt z kořene čekanky inulin a pektin), bioflavonoidy z červených vinných hroznů, organicky vázaný selen, sojový lecitin, sladkovodní řasa Chlorella, minerální směs (vápník, fosfor, hořčík, zinek, železo, měď, molybden, mangan), tabletovací přísada stearan hořečnatý, směs mikroorganizmů (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus faecium).

Hmotnost: 150 g

Skip Navigation Links
| Domů
| FF Servis
| Kariga
| Kalendář akcí
| Nabízíme
| Kontakt


Naši partneři:
Odkazy na naše dlouhodobé partnery

Skip Navigation Links
Artrocentrum ortopedie spol. s r.o.
Aura VITAL spol. s r.o.
Lenka Filipidisová
Mirba - Mgr. Miroslav Bašus
Klub Global 3000 - Petr Michálek
Simply You - Pharmaceuticals a.s.
SAPERE, spol. s r.o.